Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Стадіон у Дубовому дискваліфікували до кінця 2 кола

Стадіон у Дубовому дискваліфікували до кінця 2 кола

06 чер 2019, 19:10    redaktor
0 коментарів    1 848 переглядів
час сьогоднішнього зібрання Ради при голові ФФЗ найскладнішим виявилося питання з Дубовим. Мається на увазі інцидент (побиття арбітра) у матчі 7 туру чемпіонату області серед команд вищої ліги між ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Поляна». Забігаючи наперед, слід зазначити, що найгірше: у федерації з риторики, яку витримував клуб Тячівщини, не зрозуміло, хто і головне в котрий спосіб забезпечуватиме порядок і безпеку під час домашніх ігор. Який із суддів після такого захоче їхати в Дубове? Проблема ускладнилася ще й тим, що досі не можуть знайти… арбітра тієї злощасної зустрічі. Він просто… зник. Відкрито ще одне кримінальне провадження.
 Що ж до розгляду питання по суті… Тривали різні дискусії, навіть на підвищених тонах. Присутні заслухали учасників матчу: бокового арбітра, делегата ФФЗ, представників команд, керівництва ФК «Карпати», КДК, учасників засідання Ради загалом… У найскрутнішому становищі (фактично заложником ситуації) стала сама федерація. Адже з одного боку, потрібно покарати клуб відповідно до скоєного, щоб подібні ситуації не повторювалися. З іншого, необхідно дбати про розвиток футболу на селі, сприяти місцевим командам у розвиткові, зокрема брати участь в обласних змаганнях на високому рівні.
 Зрештою, проголосували за те, щоб дискваліфікувати: стадіон у Дубовому до кінця 2 кола; футболіста «Карпат» Миколу Приймака – на один рік. Плюс, звісно, штрафні санкції. Паралельно встановлюватимуться інші учасники інциденту, вивчатимуться відео- та інші матеріали. У разі доведення вини конкретних осіб, причетних до футболу, їх так само, відповідно до санкцій КДК, покарають.
 Звертаємося до футбольної громадськості уболівальників, представників команд, клубів, усіх учасників змагань. Покладімо край таким ганебним проявам! Адже будь-яка, навіть очевидна помилка арбітра (про упередженість мова у вищезазначених інцидентах не йшла) не варті того, щоб мали місце такі скандали. Останні дискредитують закарпатський футбол, усіх нас із вами, причетних до її Величності Гри, край загалом…

 Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ
 
 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.