Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівські четвертокласники попрощалися з початковою школою

Дубівські четвертокласники попрощалися з початковою школою

05 чер 2019, 10:02    redaktor
0 коментарів    637 переглядів
Ось і настав той день – одночасно радісний і сумний, тривожний і щасливий, коли 98 школярів прощалися з початковою школою в Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Схвильовані четвертокласники гостинно зустрічали батьків,  друзів,  вчителів , щоб з підтримкою всієї родини ступити на нову незвідану сходинку середньої ланки.
У залі,  прикрашеному  плакатами,  квітами та різнокольоровими кульками,  учні віршованими рядками та співами згадали   як все починалось, як промайнули  чотири роки навчання у початковій ланці. Разом  з своїми класоводами - М.С.Бондаренко, О.Ю.Айб, В.І.Савула та С.Б.Носа вони вчились писати, читати, бути самостійними. Нині вже дорослі, змужнілі, мудріші вони щиро дякували своїй першій вчительці, своїм батькам та бажали успіхів і радості, а також обіцяли бути хорошими й гарно вчитись у середній школі. Були ще й цікаві інсценізації, захоплюючі таночки, веселі пісні, смішинки, що дарувало гостям веселий настрій та позитивні емоції.
На завершення заступник директора  В.А.Холодян привітала всіх зі  святом, подякувала батькам за виховання підростаючого покоління та побажала майбутнім п'ятикласникам успіхів у навчанні. Щасливого вам самостійного польоту подальшими шляхами шкільних наук, наші любі майбутні п'ятикласники!

Адміністрація школи.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.