Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У проекті Перспективного плану Закарпатської області є Дубівська ОТГ

У проекті Перспективного плану Закарпатської області є Дубівська ОТГ

04 чер 2019, 09:10    redaktor
0 коментарів    1 934 перегляда
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило проект Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад Закарпатської області та надіслало його на ознайомлення до Закарпатської облдержадміністрації. За проектом Мінрегіону на Закарпатті має бути створено рівно 40 громад з урахуванням існуючих.
В Тячівському районі наразі існують дві ОТГ – Тячівська та Вільховецька. Окрім них, в межах району планується також створення Солотвинської, Дубівської та Усть-Чорнянської громад. І в Рахівському районі проект перспективного плану передбачає створення Ясінянської, Великобичківської та Рахівської об’єднаних територіальних громад.
Як пояснює Іван Дем’янчук, директор Закарпатського ЦРМС, створеного за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», даний проект Перспективного плану створення спроможних ОТГ в Закарпатській області, є лише пропозицією. Розглядати та приймати план, як і раніше, повинна Закарпатська обласна рада. Однак, оскільки Закарпатська облдержадміністрація, так і не подала на розгляд облради власний проект плану, Мінрегіон прийшов на допомогу області. Зараз слово – за облдержадміністрацією.
Нагадаємо, раніше голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс в ефірі телеканалу «UA: Закарпаття» запевнив, що депутати розглянуть проект Перспективного плану Закарпатської області як тільки він буде поданий на розгляд ради. Крім того, він спрогнозував, що обранці план, швидше за все, підтримають, повідомляється на сторінці Фейсбук "Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування".Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.