Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому розпочато підготовку до районного свята "Весняний полонинський хід"

У Дубовому розпочато підготовку до районного свята "Весняний полонинський хід"

18 кві 2018, 17:14    redaktor
0 коментарів    565 переглядів

Святковий захід заплановано провести 5 травня на селищному стадіоні. Передбачається, що участь у святкуванні візьмуть офіційні делегації з області та інших районів, очікується приїзд голови ОДА Геннадія Москаля та інших посадовців. 

Сьогодні у приміщенні Дубівської селищної ради голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук провів засідання оргкомітету з підготовки і проведення районного свята проводів овець на полонину - "Весняний полонинський хід".

Участь у засіданні взяли сільські голови навколишніх сіл, керівники Мокрянського та Брустурянського держлісгоспів, представники підрозділів РДА, філії «Тячіврайавтодор»,  Дубівського відділення поліції, директори Дубівських шкіл, керівники дитсадків селища та інші. 

Під час наради обговорено й погоджено деякі організаційні моменти проведення заходу, до якого залучаються структурні підрозділи адміністрації, управління, організації та громади району. Присутні також говорили про облагородження території району та ремонт шляхів. Так, до Дня проводів на полонину автошлях у напрямку Бедевля-Дубове дорожники філії «Тячіврайавтодор» повинні відремонтувати. Говорили й про програму торжества. Основна частина заходу, як і раніше, проходитиме на селищному стадіоні, де встановлять сцену й діятиме виставка-продаж продукції тваринництва тощо. А до участі у святі буде залучено виробників продукції тваринного походження, виноробів, різьбярів та митців народного мистецтва району. На святі будуть проведені й  традиційні конкурси, як-то: з визначення кращого наїзника та трембітаря. Також власники підвод позмагаються на оригінальність їх декорування. Разом з тим, звучала пропозиція провести й нові конкурси: на швидкість приготування овечого сиру та доїння овець. 

Наприкінці наради було дано доручення представникам підрозділів, що задіяні у проведенні свята, та оглянуто  локацію проведення торжества -  місцевий стадіон.
dubove.info

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.