Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому урочисто відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям

У Дубовому урочисто відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям

30 травня 2019, 15:43    redaktor
0 коментарів    2 283 перегляда
Сьогодні, 30 травня, відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям на території Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2. Цей сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території школи за підтримки народного депутата України Івана Крулька. Роботи виконувала фірма «КІК».
Зручне місце для проведення уроків фізкультури вже давно було мрією учнів та вчителів Дубівської школи, адже досі у закладі відсутній спортзал. Тож відкриття міні-футбольного поля стало справжньою подією для всіх. І навіть проливний дощ не зміг зіпсувати святкового настрою учасникам заходу.  
На урочистість завітали депутат обласної ради Петро Голубка, депутат районної ради Василь Каганець, селищний голова Василь Носа, директор ТОВ «КІК» Денис Каганець, місцеві підприємці, сільський голова Красної Марія Носа, учителі фізичного виховання Дубівських та Краснянської шкіл. 
Найперше, візитерів зустріли вітальними словами місцеві школярі. Відтак, символічну стрічку перерізали голова селища Василь Носа, депутат обласної ради Петро Голубка та депутат районної ради Василь Каганець.
Після першого символічного удару по м’ячу, який здійснив наймолодший школяр Василь Декет, виступили гості заходу. До присутніх звернувся депутат обласної ради Петро Голубка, який подякував усім, хто доклав зусилля для будівництва футбольного поля у школі, та відмітив, що посильний вклад для здійснення мрії дубівських школярів – мати власне футбольне поле – зробив народний депутат України Іван Крулько. До речі, Іван Крулько – президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, а за його сприяння тогоріч відкрито два футбольні поля зі штучним покриттям на території Тячівської ОТГ. 
 У подарунок від районної партійної організації ВО «Батьківщина» юні футболісти з трьох Дубівських шкіл та Краснянської отримали набори м’ячів для тренувань, а учні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2 – ще й спортивну форму. З довгоочікуваною подією підростаючу зміну футболістів Дубового привітав і селищний голова Василь Носа. Також він вручив подяку за вчасно проведені роботи з будівництва майданчика власнику ТОВ «КІК» Денису Каганцю.
Наприкінці святкового заходу місцеві школярки, не боячись рясного дощу, станцювали на міні-футбольному полі яскравий спортивний танок. 
А запланований турнір з міні-футболу буде проведено згодом, коли погодні умови будуть більш сприятливі. 
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.