Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівські школярі випустили мальків форелі  у потічок Пасічна

Дубівські школярі випустили мальків форелі  у потічок Пасічна

16 травня 2019, 19:38    redaktor
1 коментар    536 переглядів
15 травня, у День вчителя  біології,  учні 5-6 класів Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 разом з педагогами В.В.Галац, М.М.Піцур та Н.М.Магулою провели  акцію з зариблення фореллю потічка в урочищі Пасічна.
 Цей захід школярі та вчителі навчального закладу проводять щорічно й він став вже традиційним. 
Під час цьогорічної акції було  випущено до водойми близько 300 мальків королівської риби, яку виростив та надав для проведення заходу власник фермерського господарства «Гірська форель» Василь Бережник. Він також провів екскурсію для дітей територією фермерського господарства. Юні природолюби залюбки спостерігали за поведінкою королівської риби та підгодовували її спеціальним кормом. Також власник господарства ознайомив дітей з процесом розведення форелі та розповів про цікаві факти та секрети догляду за нею.
Діти та педагоги щиро вдячні власнику господарства Василю Бережнику за цікаву екскурсію та підтримку у проведенні екологічної акції.


Поділитися:

Коментарі
  1. Евген Бережник от 7 червня 2019 10:04
    Озерна форель.це загроза для жителів наших річок.цей вид форелі несе загрозу для іхтіологіі так само як борщовик для ботаніки.ця риба вийідае малька струмковойі форелі(струг),усача(марена),лосося дунайського(головень),та бистрянки(білюж) і андруга.Все почалося після повеней,і розмило частні рибники,ця риба попала в наші річки,і почався незворотній процес знищення червонокнижних видів риб.Я займаюсь підводним полюванням і знаю що говорю.такі види риб як слиж,бабець,здерка верблянка,харіус(пірь),налім(нюх).уже зникли з наших річок.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.