Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Засідали депутати селищної ради: прийняли зміни до бюджету та вирішили, коли дитсадки йдуть на канікули

Засідали депутати селищної ради: прийняли зміни до бюджету та вирішили, коли дитсадки йдуть на канікули

14 травня 2019, 21:33    redaktor
0 коментарів    554 перегляда


14 травня відбулося пленарне засідання XX ІV сесії Дубівської селищної ради VII-го скликання. У залі були присутні 14 депутатів з 26.  Відкрив зібрання селищний голова Василь Носа, ознайомивши присутніх з порядком денним. 

Найперше, було заслухано головного бухгалтера селищної ради Ганну Маркусь, яка інформувала з питання про внесення змін до селищного бюджету.
Відтак, депутати вирішили збільшити плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету  за рахунок перевиконання дохідної частини на загальну суму 150 тис. грн.. та спрямувати кошти на різні програми. Депутати проголосували 78,5 тис. грн. з бюджету виділити на оплату заробітної плати та на придбання обладнання.  Ще 4,5 тис. грн. спрямували на  виготовлення кошторисної документації на об’єкт ,,Влаштування огорожі біля ЗОШ І-ІІ ст. №1 по вул. Фізкультурна в смт. Дубове ”,  10 тис. грн –  для фінансування програми з охорони здоров’я, а саме оплата послуг  з проведення інвентаризації  на об’єкти нерухомості Дубівської  зубопротезної   лабораторії, а  20 тис. грн. спрямували на оплату матеріалів для поточного ремонту вулиці Підгора. Також 32 тис. грн. вирішено виділити  на фінансування   програми ,,Утримання кладовищ на території  смт Дубове в 2019 році”, а точніше на оплату заробітної плати прибиральникам.
 Депутати спрямували й залишки коштів  селищного бюджету спеціального фонду в сумі  2,2 тис. грн. на влаштування каналізаційних люків, а  14, 1 тис. грн -  для фінансування  технічного нагляду на об’єкт ,,Реконструкція спортивного майданчика  біля ЗОШ №2   І-ІІ ст.”.
Затвердили депутати  й проекти рішень «Про акцизний податок із реалізації через роздрібну торговельну мережу підакцизних товарів» та «Про встановлення місцевих податків і зборів на території смт Дубове, сіл Вишній та Нижній Дубовець на 2020 рік». Також затвердили програми «Утримання селищних кладовищ на 2019 рік» та ,,Влаштування огорожі біля ЗОШ І-ІІ ст. №1 по вул. Фізкультурна в смт Дубове ” та екологічний кошторис. 
Обговорюючи питання про роботу ДНЗ №2 та №3, депутати прийняли рішення про надання дозволу на тимчасове припинення функціонування дошкільних навчальних закладів на час основних щорічних відпусток педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу, а також для збереження енергоресурсів. Відповідно до рішення,  працівники ДНЗ №2 йдуть у відпустку з 18 червня по 30 липня, а Дубівський ДНЗ №3 не працюватиме з  24 червня по 4 серпня. 
 Наприкінці засідання депутати розглянули земельні питання, а також обговорили законність функціонування на території селища закладів з  гральними апаратами. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.