Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Центр зайнятості активно співпрацює з органими місцевого самоврядування

Центр зайнятості активно співпрацює з органими місцевого самоврядування

11 кві 2019, 15:01    redaktor
0 коментарів    438 переглядів

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів  Тячівського району, Тячівський  районний центр зайнятості  адміністративне приміщення в смт.  Дубове постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. В 2019 році в бюджеті сільських та селищних  рад по Дубівському кущу  заплановані 45 тисяч гривень кошти на оплату праці безробітних громадян і відповідно до чинного законодавства 50% суми витрат відповідно до кошторису оплачує Фонд загальнообов’язкового державного  соціального страхування на випадок безробіття.
Протягом квітня  2019 року в організації та проведенні громадських робіт беруть   активну участь  Краснянська, Ганичівська  сільські ради  та Дубівська селищна рада.  Голови селищної та  сільських рад за участю безробітних проводять роботи з благоустрою територій населених пунктів, здійснили упорядкування кладовищ, впорядкування місць меморіального поховання, які мають офіційний статус. 
Для роботодавців організація громадських робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу.

Н.Карпович, провідний фахівець.                                

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.