Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Центр зайнятості у смт Дубове працевлаштував внутрішньо переміщених осіб

Центр зайнятості у смт Дубове працевлаштував внутрішньо переміщених осіб

09 кві 2019, 13:05    redaktor
0 коментарів    261 перегляд
Одним з найважливіших для внутрішньо переміщених осіб питань є пошук роботи. А тому допомогти в цьому – прямий обов’язок служби зайнятості. Таким позитивним прикладом є працевлаштування жительки м. Алчевськ Тетяни Зорко, яка наразі проживає у с. Нересниця.

Приїхала на Закарпаття Тетяна Вікторівна разом з донькою у травні 2015р. У вересні цього ж року звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Тячівського районного центру зайнятості адмінприміщення в смт. Дубове. Знайти підходящу роботу по місцю проживання для ВПО було непросто. Та спільними зусиллями фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Марїї Піцур та фахівця відділу працевлаштування населення Ганни Цубери Тетяні Вікторівні була запропонована робота у м’ясопереробному комбінаті «Продукти Карпат» (власником є Футько Іван Іванович) жилувальником м’яса та м’ясопродуктів. 
Тетяна Вікторівна Зорко працює у комбінаті по сьогоднішній день. Минулого року її перевели на посаду продавця продовольчих товарів у спеціалізованому магазині з продажу м’яса та м’ясопродуктів, ковбасних виробів. Тетяна Вікторівна роботою задоволена, її влаштовують зарплата та дружня атмосфера, яка склалася в колективі. 
Принагідно, хочу подякувати Івану Івановичу Футько за тісну співпрацю з центром зайнятості у частині працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та осіб з числа безробітних. На кожне звернення фахівця центру зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями щодо працевлаштування ВПО та інших безробітних осіб він зразу ж відгукується і шукає для них прийнятну роботу у себе на комбінаті, розуміючи, що робота для них – це основне для їхнього проживання у незнайомому краї.
Так, у 2015 році Іван Іванович Футько працевлаштував 3 внутрішньо переміщених осіб: Стародубцева Максима Павловича на посаду водія, Навроцьку Світлану Миколаївну на посаду в’язальника та Зорко Тетяну Вікторівну на посаду жилувальника м’яса та м’ясопродуктів. Сподіваємось і надалі на тісну співпрацю з даним підприємцем.
Тячівський РЦЗ адмінприміщення у смт Дубове.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.