Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубівській школі провели незвичний виховний захід "Ціна життя"

У Дубівській школі провели незвичний виховний захід "Ціна життя"

03 кві 2019, 16:35    redaktor
0 коментарів    503 перегляда

На порозі дорослого життя постає питання про сенс життя та здійснення мрій, майбутніх бажань. Але чи вистачить сили волі, твердості характеру, терпіння, витримки, щоб здійснити бажані мрії. Ціна цих бажань часом занадто висока, тому мрії так і залишаються нездійсненними.
Незвичайний виховний захід відбувся в 11-В класі під назвою “Ціна бажань”, який підготувала класний керівник Ціпіньо М.Ю. Метою проведення такого заходу було визначити пріоритети свого майбутнього, бути готовими долати труднощі, проявляти силу волі та бути щасливими у подальшому житті. 
Виховний захід виявився емоційно насиченим. Одинадцятикласники активно долучались до дискусії, висловлювали свої думки, багато з них виявили готовність купити на “ярмарку” свої амбітні бажання за будь-яку ціну. Захід проводився у формі ділової гри. Відрадно й те, що до гри долучилися учителі, які були запрошені на захід.
Хочеться відмітити й те, що в ході заходу вчителька використовувала мультимедійну дошку. Всі присутнсі були захоплені від чарівних одинадцятикласників, від їхнього вміння відстоювати свою думку. Хвилючим був момент, коли Теслович Анастасія подякувала від імені усіх учнів класному керівникові за такий пізнавальний захід.
На завершення виступила Холодян В.А., яка подякувала Мар'яні Юріївні за високий рівень проведення заходу і актуальність вибраної теми для майбутніх випускників, а учням побажала у майбутньому здійснення мрій та бажань, якими б вони нездійсненними не здавались.

.


В.А.Холодян.

Поділитися:

Читайте також
17 вер 2018, 16:05
Сьогодні, 17 вересня, розпочалися роботи з демонтажу пам'ятника першому директору ДП "ЗВВО" Дмитру Подільському з території...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.