Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Фоторепортаж: як голосують дубівчани на виборах президента

Фоторепортаж: як голосують дубівчани на виборах президента

31 бер 2019, 18:32    redaktor
0 коментарів    1 594 перегляда
Сьогодні Україна обирає президента. Дубівчани не стоять осторонь цього процесу і теж поспішають на виборчі дільниці, аби віддати свої голоси за гідного кандидата у президенти. У чотирьох виборчих дільницях селища розпочався виборчий процес вчасно. Як зазначають голови виборчих комісій,  пік волевиявлення припав на післяобідню пору, коли у храмах завершилося богослужіння, та підвечір. Сонячна й тепла погода неабияк посприяла тому, аби виборці вийшли з домівок й здійснили свій громадянський обов’язок. На дільниці дубівчани йшли як поодинці, так й цілими сім’ями. Для багатьох з них День виборів президента став святом. 
Так,  станом на  15.00 годину на виборчій дільниці, що локалізована у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст №2, скористались правом обирати президента 326 громадян, з них 4 осіб голосували вдома. Загалом, на дільниці зареєстровано 1473 виборців.
Як зазначила голова комісії Надія Мезей, вибори проходять без порушень й казусів. Однак був випадок, коли один виборець не знайшов себе у списках. Серед тих, хто прийшов проголосувати, багато як молодих, так й людей старшого покоління. Як зазначили члени виборчої комісії, аби виконати свій громадянський обов’язок, на дільницю навіть прийшли  два громадяни, яким за 90 років, -  92-літній Іван Цубера та 99-літній Михайло Головчук.  На цій дільниці голосував й відомий дубівчанин, стронгмен Денис Бережник. Спортсмен каже, що приїхав з  Хуста до рідного селища, аби віддати свій голос за процвітаюче майбутнє України, тож налаштований оптимістично.  
На дільниці, що працює у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1, теж виборчий процес проходить без порушень. Станом на 15.20 год. здійснили волевиявлення 435 громадян. На жаль, троє осіб не змогли проголосувати, оскільки не знайшли себе у списках виборців. Загалом, на дільниці зареєстровано 2306  виборців, з них  9 громадян, які голосують вдома. 
А ось на дільниці, що розміщена у   ЗМТ, не змогли скористатись правом обирати президента близько 10 громадян, їх імена не були занесені до списків виборців. 
Як зазначила голова комісії Мар’яна Фіцай, загалом, у списку виборців зареєстровано 2060 громадян, з них 5 осіб голосували вдома. Станом на 15.30 год. проголосувало 401 дубівчанин.
На дільниці, що локалізована у приміщенні Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., виборчий процес проходить теж без порушень, хоч і тут не всі охочі проголосувати знаходять свої імена у списках виборців. Про це зазначає голова комісії Микола Антонов. Загалом, на цій дільниці зареєстровано 1844 виборців. Станом на 15.50 год. виконали свій громадянський обов’язок 430 дубівчан, з них 13 – голосували вдома. 
У підсумку виходить, що виконали свій громадянський обов’язок лише третина виборців. Однак вже з 16.00 год. на дільницях побільшало дубівчан.
Нагадаємо, виборчі дільниці закриваються о 20.00 год.Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.