Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Учителька Дубівської школи Василина Ціпіньо відзначила славний ювілей

Учителька Дубівської школи Василина Ціпіньо відзначила славний ювілей

09 бер 2019, 12:04    redaktor
0 коментарів    1 143 перегляда
Надворі рання весна, яка, як завжди, пробуджує до життя, надії, сподівання. І в цей неповторний весняний час відзначає свій 60-річний ювілей чудова жінка, мати, талановитий педагог, в якій поєднане все високе, чисте, благородне, – Василина Михайлівна Ціпіньо. В цей ювілейний день хочеться нагадати про трудовий шлях, пройдений нею.

Народилася Василина Михайлівна 9 березня 1959 року у Дубовому, в сім’ї  працьовитих, мудрих  Євдокії  та Михайла Чендеїв, у якій зростало четверо дітей. Свою матір Євдокію вчителька згадує постійно, живе її мудрістю і порадами донині.
Після закінчення школи працювала лаборантом у ЦЗЛ на машинобудівному заводі. Але велика жага  знань, настирливість, потяг до таємниць науки перемогли і Василина  вступила на хімічний факультет УжДУ. Після його успішного закінчення розпочала трудову діяльність вчителем хімії у Дубівській ЗОШ I-III ст.
У селищі знайшла свою долю, створила сім’ю, виростила разом з чоловіком  Петром двох синів, яким допомогла здобути вищу освіту. А молодший, за покликом серця ступив на духовну стезю, до якої прагнув змалечку. Зараз висвячений в монаший чин і весь вільний час присвячує духовному вихованню підростаючого покоління в м.Києві.
Дружина старшого сина Роміла – гідна послідовниця свекрухи,  вчитель географії Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. і   також святкує свій 30-річний ювілей на старті весни. Радують бабусю-ювілярку двоє чудових онуків.
Вчитель-методист, який вміло впроваджує в роботу найновіші досягнення педагогіки, має чимало  методичних надбань. Понад усе любить свій предмет, уміє прищепити любов до нього своїм вихованцям. Спокійна, вимоглива, наставник молоді, яка в роботі з дітьми надає перевагу духовним і моральним цінностям людини, вихованню патріотичних почуттів. Завдяки своїй наполегливості, мудрості, працьовитості зуміла завоювати неабиякий авторитет серед учнів, колег, батьків, односельців. Василину Михайлівну знає район, область, адже її учні щорічно здобувають перемоги у II та III етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Має продовжувачів  педагогічної праці,  особливо багато серед її вихованців медиків, фармацевтів, яким вчителька дала міцні знання, і вони успішно закінчили і навчаються у вузах.
Кредо вашого життя, дорога колего, – невтомність, чуйність, мудрість, уміння без вагань прийти на допомогу.
А ще ж Ви – прекрасна господиня, закохана в квіти, рукодільниця, що знається на вишивці і над усе любить народні звичаї, хороший кулінар у приготуванні традиційних закарпатських страв.
З нагоди ювілею прийміть від нас слова щирої подяки за  те прекрасне і людяне, що віддаєте усім, хто поруч з Вами. Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добра і злагоди у вашому домі.
Божої Вам благодаті на довгі і щасливі літа!
Колеги по роботі. 


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.