Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Електромережу району чекає оновлення: розвантажувальний трансформаторний пукт встановлять і у Дубовому

Електромережу району чекає оновлення: розвантажувальний трансформаторний пукт встановлять і у Дубовому

04 бер 2019, 11:17    redaktor
0 коментарів    121 перегляд

Згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Закарпаттяобленерго», у 2019р. заплановано провести ряд ремонтних робіт ліній електромережі на території району. Про те, де саме і що запланували електрики оновити, дав коментар начальник Тячівського РЕМ Ігор Іванчишин. 

Як повідомляє Ігор Володимирович, цьогоріч буде  відремонтовано ПЛ-10кВ загальною довжиною 2,9 км у  Вільхівцях та Топчині. У планах електриків також провести реконструкцію ПЛ-0,4кВ довжиною 31,7 км із заміною опор та заміною голого проводу на ізольований, а також буде встановлено  прилади обліку на фасаді житлових будинків у таких населених пунктах: Солотвино, Ганичі, Дубове, Округла, Угля, Колодно, Н.Апша, Бедевля, Буштино. 

Під час цієї реконструкції у Солотвині, Нижній Апші, Углі, Колодному, Бедевлі, Дубовому, Ганичах буде встановлено розвантажувальні трансформаторні пункти. А у селах Руське Поле, Лази, Округла, Красна, Терново, Новоселиця, Теребля, селищі Дубове та у місті Тячів буде замінено старі трансформатори на більш потужні.

Також у ряді населених пунктів – Глибокий Потік, Солотвино, Тячів, Красна, Вільхівці, Угля – бригади електриків проведуть капітальний ремонт ліній електропередач, загальною довжиною 20 км. А на підстанції 35/10 Вільхівці, від якої отримують живлення Вільхівці, Добрянське, частково Терново, Нересниця та В. Лази, буде проведено заміну вимикачів 10 кВ на вакуумні вимикачі нового покоління. Це робиться для того, аби виконання перемикань в мережі 10кВ проводилося більш оперативно, разом з тим, це зменшить перебої в електропостачанні. 

Л.Білак.


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.