У поєдинку ФК «Карпати» та ФК «Севлюш» перемогли виноградівці

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:2
Голи: Іван Носа, 75 – Михайло Реплюк, 36; Михайло Чедрик, 81.
Попередження: Микола Магей, 53 – Андріан Бабич, 33; Олексій Остафійчук, 58.
Вилучення: Андріан Бабич, 55 (друге попередження).
У першому таймі перевагою володіли виноградівці. Вони ж і забили єдиний м’яч. Після перерви карпатівці вирівняли гру й, діючи в більшості, зрівняли рахунок. Тут же автор забитого м’яча Іван Носа міг вивести команду вперед, але послизнувся й пробив неточно. У «Карпат» у воротах продуктивно себе зарекомендував Юрій Пахомов, який у кількох епізодах нейтралізував серйозні загрози воротам. Загалом у присутності 300 глядачів «Севлюш» здобув перемогу й залишається лідером групи. «Карпати» ж знову продемонстрували хороший рівень суперництва й так само успішно готуються до сезону.