Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » ФК "Карпати" має шанс виграти грант на покращення інфраструктури селищного стадіону

ФК "Карпати" має шанс виграти грант на покращення інфраструктури селищного стадіону

28 січ 2019, 09:57    redaktor
0 коментарів    227 переглядів
18 січня у Будинку футболу ФФУ в рамках проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» відбулось засідання журі відбору, яке розкрило запечатані конверти та зафіксувало відповідні заявки від аматорських футбольних клубів та ДЮСЗ, повідомляє ФФЗ. 
Закарпаття у цьому проекті представлено 7 командами: ФК «Карпати» (смт Дубове Тячівського р-ну), ФК «Зірка» (Лінці) (Ужгородського р-ну), Перечинська ДЮСШ (м. Перечин), СК «Вільхівці» (с. Вільхівці Тячівського р-ну), СК «Тячів» (м. Тячів), ФК «Невицький замок» (с. Невицьке Ужгородського р-ну), ФК «Поляна» (с. Поляна Свалявського р-ну).

До складу комісії увійшли перший віце-президент ФФУ, легенда футболу Олег Протасов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, координатор соціальних проектів Євгеній Столітенко, представники посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні Тобіас Шрадер та Світлана Чеботар, представники компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Тетяна Хімченко та Ліза Шмідт, а також представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Наталія Вознюк.
Прийнято до участі у відборі 74 заявки з усієї України (СПИСОК). Переможцями відбору стануть 11 аматорських футбольних клубів (дитячо-юнацьких спортивних закладів), яких визначить журі за результатами проведеного аналізу документів та поданих проектів, що мають відповідати визначеним критеріям оцінювання.
Переможці відбору будуть оголошені 31 січня цього року.
Олег Протасов подякував представникам посольства Німеччини за фінансову допомогу українським аматорським клубам та підкреслив важливість цієї ініціативи в контексті децентралізації, що відбувається в країні: «Окрім дуже важливої для наших малих громад фінансової складової проекту, завдяки цій ініціативі ми зможемо провести навчання менеджерів та лідерів волонтерів аматорських клубів на основі провідного німецького досвіду. Вони, у свою чергу, передаватимуть набуті знання у громади регіонів», – зазначив перший віце-президент ФФУ.
Олександр Каденко відзначив, що подібні проекти дуже цінні для аматорського футболу України і безумовно принесуть велику користь футбольним клубам в плані розвитку їхньої інфраструктури, створенню європейських умов для занять спортом та сприятимуть появі нових футбольних колективів в нашій державі, пише про це Асоціація аматорського футболу України.
Як зазначають у ФК "Карпати-Дубове": "Якщо наш клуб опиниться в числі переможців, то на стадіоні "Карпати" буде встановлено сучасний автоматичний полив газону, а це неабияк покращить основне поле та допоможе підвищити рівень всіх команд, як основної, так і юнацької та всіх дитячих. Чи маємо шанс виграти в цьому конкурсі? Так, безперечно. Наша команда є єдиною з усіх закарпатських клубів, що відповідає всім критеріям, бо маємо побудовану всю футбольну піраміду. Починаючи з основної команди і всі дитячі та команду дівчат. Про переможців буде оголошено 31 січня. Чекаємо з надією на позитивний результат".

Поділитися:

Читайте також
05 кві 2018, 14:36
Цьогоріч, за запровадження експерименту у 2017 році з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.