Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Траян Мустяце з Дубового став бас-гітаристом львівського етно-гурту «Тorban».

Траян Мустяце з Дубового став бас-гітаристом львівського етно-гурту «Тorban».

21 січ 2019, 12:44    redaktor
0 коментарів    821 перегляд
Нещодавно талановитий дубівчанин Траян Мустяце став учасником популярного львівського етно-гурту «Тorban». Як розповідає музикант, потрапив він до гурту випадково. 
- На своїй сторінці у Фейсбук солістка Марічка Чічкова написала оголошення, що гурт шукає гітариста, басиста. Я відписав їй. Після зустрічі й прослуховування мене запросили до команди. Ось вже з серпня виступаю з ними, – розповідає Траян Мустяце.  
Раніше Траян працював викладачем у Дубівській ДШМ, однак минулого року вирішив, що час рухатись далі й розвиватися, тож покинув роботу викладача. А вже у вересні переїхав до Львова, де нині активно співпрацює з гуртом та має на меті реалізувати ще кілька творчих проектів. 
За цей час музиканти гурту «Тorban» разом з Траяном провели кілька концертів у Львові з нагоди новорічно-різдвяних свят, також здійснили музичний супровід на одному з показів відомого українського бренду «DIVchA» - Ethno Fashion Show (Старий Новий рік у «Молодо Зелено»). А днями вони записали  нові пісні у тернопільській студії «Шпиталь рекордз». А попереду на гурт чекає ще чимало музичних виступів. 
«Тorban» – формація людей, котрі люблять традиційну музику. Гурт названий на честь “панської бандури” – торбан. Це неймовірної краси струнно-щипковий інструмент, родич лютні, котрий був популярний серед шляхти у 18-20 ст.
Постійні учасники гурту: Артур Темченко – гуцульський бубон, бойран, спів, Юрко Дворник – колісна ліра, сопілка, дримба, спів, Марічка Чічкова – спів, концертина, Данута Згарда – спів. Доповнив команду музикантів у серпні минулого року Траян Мустяце з Дубового. Він грає на бас-гітарі. 
Кожен з музикантів володіє щонайменше двома інструментами, котрі створюють багате звучання: колісна ліра, гітара, концертина, сопілка, дримба, гуцульский бубен, бойран, пандерета і звичайно голоси. За два роки існування гурту, музиканти зіграли концерти не тільки у Україні, а у Варшаві (Польща), Вільнюсі, Каунасі, Клайпеді, Нярінзі (Литва), Ризі (Латвія). Також вони беруть участь у різноманітних етно-фестивалях та конкурсах. Зокрема, стали фіналістами на конкурсі-фестивалі “Mikołajki folkowe”, що проходив тогоріч у Польщі.


Л.БІЛАК

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.