Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » ФК «Карпати-Дубове»: 2018 рік приніс історичні перемоги

ФК «Карпати-Дубове»: 2018 рік приніс історичні перемоги

08 січ 2019, 14:28    redaktor
0 коментарів    235 переглядів

Рік 2018 був нелегким, але не дивлячись на труднощі, він приніс для ФК «Карпати» багато позитивних емоцій. 
Як розпочався 2018 для нашої команди? 
Найперше, основні «аукціонери» команди намітили плани на майбутнє та сформували бюджет ФК на сезон. Відтак, поставили найвищі завдання для гравців – стати чемпіонами в Східній зоні першої ліги. Перед юнацькою командою вимог таких не було поставлено, бо в цьому сезоні у складі цієї команді пройшла зміна поколінь, деякі гравці перейшли до дорослого складу. 
Дорослий склад стартував у зимовій першості Закарпаття. Цей турнір підготовчий, тож є змога проглянути гравців, зрозуміти їх рівень. Звичайно, хотілося б, аби команда складалася виключно з вихованців ФК, але це, напевно, буде в майбутньому. Пройшло всього 5 років від часу відновлення клубу та участі футболістів у обласному чемпіонаті, а виховання своїх гравців – це доволі важкий та довгий процес. Приємно, що в цьому напрямку тренерський склад працює, і вже деякі вихованці увійшли до дорослого складу команди. 
Про результати ФК «Карпати» вже багато разів повідомлялося на різних ресурсах: Facebook, сайт ffz.org.ua, на телеканалах «Сіріус», «21 канал», у газетах «Дубове», «Спорт тайм», dubove.info.
Хотіли б подякувати всім, за те, що про нас пишуть, чим формуєте позитивний імідж команди та людей, які керують в клубі. Це також допомагає в досягненні високих результатівфутболістів.
Результати сезону 2018 року. 
Чемпіон східної зони першої ліги - дорослий склад
Чемпіон східної зони першої ліги - юнацький  склад
Отож, попереду лише нові виклики.
Що чекати в майбутньому сезоні? 
Нещодавно тренерський склад команди прийняв рішення про участь у вищій лізі чемпіонату Закарпаття. 
Це інший рівень суперників, якісні футбольні поля, та значно цікавіші матчі. Карпатівці не можуть стояти на місці, планку потрібно підвищувати і не для того, щоб задовольнити амбіції, а для того, щоб показати гравцям, вболівальникам та молодим гравцям, що є інший рівень організації футболу. Всі розуміємо, що буде нелегко, не варто чекати великих перемог відразу. Участь у вищій лізі необхідна для росту команди, особливо для молодих гравців, які отримують шанс вийти на значно кращий рівень гри. Можливо, це не сподобається деяким вболівальникам, бо не буде у вищій лізі таких перемог як в минулому сезоні, як, наприклад, 8:0 та інші рахунки. Граючи у вищій лізі, карпатівці привертають і увагу керівництва обласного футболу до нашої команди, є шанс отримати можливість змінити ситуацію і на нашому стадіоні «Карпати», покращити інфраструктуру та дати можливість нашим дітям займатися футболом в хороших умовах. Тому не маємо права втрачати такий шанс. 
Має ФК «Карпати» й позитивні досягнення в 2018 році у дитячих командах. 
Це така сфера, яка висвітлюється менше, ніж основні команди «Карпати».
В цьому році завершено побудову так званої  футбольної «пірамиди» клубу, бо маємо всі вікові групи в дитячому футболі. Так, 2 команди, що грають в першій лізі ДЮФЛ Закарпаття. Ще одна команда з гравців 2007/2008 років народження лідирує після першого кола в своїй групі та має шанс влітку 2019 року бути серед 8 найкращих дитячих футбольних шкіл області. А це велике досягнення. Також у складі футбольного клубу є групи дітей 2009 року народження та наймолодші діти - 2010/2011 років, які розпочали заняття у вересні минулого року. Всього в системі  команди маємо близько 60 вихованців (крім юнацької команди), а разом з юнаками це 80 молодих гравців.
Мали хороші результати команда вихованців 2007/2008 років народження на міжнародному турнірі в м. Ужгород імені Володимира Югаса - 8 місце серед 36 учасників. 10 січня граємо у фіналі турніру ДЮФЛ області - ввійшли до 8-ки найкращих дитячих команд області в цій віковій категорії. Ці досягнення свідчать, що футбольний клуб на правильному шляху в питанні підготовки гравців.
Звісно, були й складні моменти у році, що минув. Найбільшою проблемою для команди залишається необлагороджений стадіон «Карпати». Клуб є громадською організацією та проводить матчі на стадіоні «Карпати», але він не є власністю команди. Тому логічно, що його утримання має відбуватися за кошти селища. Близько 70 тисяч гривень було використано на утримання стадіону в 2018 році. Це - вивіз сміття, ремонт роздягалень, інші ремонтні роботи, догляд за газоном і так далі,  і всі ці кошти - це кошти членів клубу, тобто особисті кошти тих, хто підтримує клуб. 
Звичайно, фінансова ситуація у селищі не з легких зараз, але це обов’язок місцевої влади підтримувати спортивну споруду, яка їй належить. Клуб подав прохання перед прийняттям нового бюджету селища на виділення коштів для утримання стадіону в 2019 році, є проблеми, які потрібно вирішити до початку нового сезону. 
Відповідь така: прохання ГО «Карпати» щодо підтримки селищного футбольного клубу, покращення благоустрою селищного стадіону й сприяння у розвитку спорту серед молоді, депутати прийняли рішення у наступному році залучати додаткові кошти з різних фондів.  
Шкода, що так відбувається, і це при тому, що футбольний клуб прославляє селище на рівні області.
Маємо надію, що ситуація коли-небудь зміниться на краще і наш стадіон стане окрасою селища і на ньому будуть мати можливість займатися спортом всі мешканці Дубового. 
Дивимося в 2019 рік з позитивом. До зустрічі на зелених полях. 
Щиро дякуємо всім, хто підтримує клуб та бажаємо всього найкращого.
Прес-служба ФК «Карпати».

Поділитися:

Читайте також
07 вер 2018, 10:05
Черговий творчий доробок Тетяни Грицан, письменниці з Тячівщини, - есе перекладено грецькою мовою та надруковано у збірнику...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.