Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівська селищна рада – з бюджетом на 2019 рік

Дубівська селищна рада – з бюджетом на 2019 рік

19 гру 2018, 13:01    redaktor
0 коментарів    883 перегляда

17 грудня відбулося друге пленарне засідання  двадцять другої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. У залі зареєструвалося 20 депутатів.
Розпочав засідання селищний голова Василь Носа, ознайомивши присутніх з порядком денним.
З першого питання щодо внесення змін до бюджету на 2018 рік доповіла головний бухгалтер Ганна Маркусь. Вона повідомила про необхідність збільшити видатки з місцевого бюджету для оплатити послуги за спожиту у грудні електроенергію дошкільними закладами та селищною радою, а також оплатити послуги підприємцю, якого найняла селищна рада, аби допомогти селянам у ремонті комунальної вулиці Левадянської. Відтак, депутати проголосували за виділення 53 тис. 300 грн. для оплати послуг з електропостачання та 13 тис. 500 грн. – на оплату робіт, проведених найманою технікою на двох ділянках вулиці Левадянської. Затвердили на сесії й кошториси щодо проведення ремонтних робіт на комунальних вулицях Левадянська та Забереж, а також затвердили передавальні акти при реорганізації первинної ланки медико-санітарної допомоги. 
Проголосували депутати й за селищний бюджет на 2019 рік у сумі 11 млн. 500 тис. грн., у тому числі 10 млн.700 тис. грн. становлять доходи загального фонду, а 800 тис. грн. – спеціального фонду. 
Як інформувала головний бухгалтер Ганна Маркусь, найбільше надходжень до загального фонду селищного бюджету буде з єдиного податку з фізичних та юридичних осіб (4 млн. грн..), акцизного податку на пальне (1 млн. 600 тис грн..), а ось з податку на майно надходжень до казни передбачається  значно менше - 380 тис. грн., на нерухоме майно житлове та нежитлове - по 20 тис. грн.. Також Ганна Маркусь озвучила інші надходження до селищного бюджету – земельний податок з фізичних та юридичних осіб, плата за оренду землі, адміністративні штрафи та інші. До селищного бюджету надійде ще одне наповнення – дотації з районного бюджету у сумі 4 млн. 500 тис. грн..  
Що ж до спеціального фонду, то надходження до нього будуть йти з оплати за послуги, що надаються бюджетними установами, а точніше – батьківська плата за харчування дітей у садочках – 500 тис. грн. Ці кошти цілеспрямовано використовуються на закупку продуктів харчування. Також до спецфонду селищної казни надійдуть кошти з продажу земельних ділянок  на суму 300 тис. грн., які передбачено спрямувати  на фінансування проекту щодо ЦНАПу.  
Значна частина коштів з казни буде спрямована на функціонування управління, дошкільних закладів, будинків культури та підтримки соціальних програми, закладено у бюджеті й кошти на проведення свят: «Весняний полонинський хід», День перемоги, День пам’яті Дмитра Подольського, на благоустрій території (400 тис. грн.), на здійснення заходів з землеустрою відповідно до розроблених проектів – 20 тис. грн., а на утримання та розвиток автомобільних доріг на прийдешній рік передбачили 200 тис. грн. 
Також депутати затвердили план робіт селищної ради та виконавчого комітету на перше півріччя 2019 року, а також 15 місцевих програм на прийдешній рік, положення про преміювання працівників селищної ради та про структуру і чисельність виконавчого апарату. Так, у штаті селищної ради на 2019 році додано два оклади двірників, а у зв’язку з тим, що у 2019 році передбачається відкриття ЦНАПу, то ще три посади – керівник Центру, адміністратор та державний реєстратор додано до структури виконавчого апарату селищної ради. Затверджено й положення щодо надання адміністративних послуг у ЦНАПі. 
Оскільки помилково на попередній сесії селищної ради позбавили статусу мешканця гірського населеного пункту одну з дубівчанок, то  депутати вирішили поновити їй статус й проголосували за це рішення.
Депутати проголосували й за встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у садочках, яка залишилася без змін - 60 відсотків від загальної суми вартості. Так, за харчування дошкільнят середньої та старшої груп батьки продовжать платити – 13,20 грн. на день (22 грн. вартує харчування), а за дітей ясельних груп – 10,80 грн. на день (18 грн.). 
Обговорили депутати й питання формування перспективного плану розвитку смт Дубове на 2019-2021 рр. Так, до цього плану депутати внесли ряд важливих для розвитку селища завдань:  капремонт головної дороги у центральній частині селища, реконструкція освітлення вулиці Дмитра Подольського, реконструкція площі перед будинком культури та площі перед ДНЗ №2, капремонт приміщення Дубівського відділу обласного реабілітаційного центру, будівництво каналізаційно-очисних споруд, будівництво дамби на річці Тересва, реконструкція транспортного мосту. 
Василь Носа також повідомив, що 3 грудня до словників Державного реєстру речових прав було внесено інформацію щодо перейменування вулиці Гагаріна на Подольського Дмитра. Відтак, центральна вулиця селища вже офіційно має нову назву - Подольського Дмитра. 
Наприкінці засідання депутати розглянули та прийняли рішення щодо земельних питань та звернень. Так, на прохання адміністрації Дубівського ДНЗ №2 внесено зміни до штатного розпису й включено до нього ще дві посади – інструктора з фізичної культури та логопеда. А ось, аби задовольнити  прохання ГО «Карпати» щодо підтримки селищного футбольного клубу, покращення благоустрою селищного стадіону й сприяння у розвитку спорту серед молоді, депутати прийняли рішення у наступному році залучати додаткові кошти з різних фондів. 
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.