Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Як місцева влада дбає про добробут краснянців?

Як місцева влада дбає про добробут краснянців?

13 гру 2018, 10:24    redaktor
0 коментарів    510 переглядів


Рік, що минає, для органу місцевого самоврядування с. Красна не був легкий. Однак, як стверджує сільський голова Марія Носа, попри все, у селі все ж вдалося покращити інфраструктуру та добробут селян. 

Дбати про підростаюче покоління – це першочергове завдання сільської влади, тому саме з покращення умов перебування найменших краснянців у дошкільному закладі було проведено першочергові роботи. Так, у Краснянському ДНЗ відремонтовано кількома роками раніше старшу та молодшу групи, а цьогоріч – кухню та коридор, встановлено нову огорожу. Вдалось капітально відремонтувати й приміщення сільської ради.


Про захист населеного пункту від водної стихії також подбали. Впродовж року на трьох найбільш небезпечних аварійних ділянках берегової лінії річки Тересва у межах села розпочато будівництво захисних гідроспоруд. Однак через недофінансування дві з дамб на 90% добудовані, а одна – тільки на 50 %. Варто зазначити, що підрядники будували споруди, поки кошти з держказни не були перераховані, авансом за власні кошти.

Що ж до ліквідації наслідків водної стихії на території Красної, то завдяки зусиллям компанії енергетичних груп «Ренер» було реконструйовано пошкоджений паводком транспортний міст у частині села Красношора. Також ТОВ «Кік» відремонтувало аварійні опори транспортного мосту біля автозаправки, а за підтримки місцевих підприємців та сільської ради на цьому мості відремонтовано проїзну частину. Селяни також власними силами відновили пішохідний навісний місток, а матеріали надало ДП «Мокрянське ЛМГ».

Велике сподівання мали краснянці, що у цьому році, нарешті, центральну вулицю буде капітально відремонтовано. Однак через ряд причин на вулиці було проведено тільки поточні ремонтні роботи. Разом з тим, площадку перед будинком сільської ради за кошти підрядника було заасфальтовано. Відремонтовано у цьому році й пошкоджену повноводним потічком під час паводку комунальну вулицю Шевченка. 

Роботи з покращення благоустрою території Красної тривають. Днями розпочато реконструкцію вуличного освітлення вулиці Миру. На відстані більше 1 км у центральній частині села буде встановлено нові ліхтарі з ЛЕД-лампами. Профінансовано ці роботи з Фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. 

Марія Носа сподівається, що розпочаті у цьому році роботи з благоустрою села матимуть продовження й у наступному, 2019 році. Зокрема, нарешті буде капітально відремонтовано головну вулицю. Адже сільська влада про добробут краснянців дбатиме й надалі. 


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.