Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Красній пройшли змагання з волейболу серед школярів

У Красній пройшли змагання з волейболу серед школярів

06 гру 2018, 17:49    redaktor
0 коментарів    1 532 перегляда
Багато емоцій, переживань, спортивної боротьби  відчули спортсмени і вболівальники в спортивному залі Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.  Вже стало традицією проводити волейбольний турнір, приурочений Дню Гідності, між школярами села Красна та селищ Дубове й Усть-Чорна.
В результаті цікавої, безкомпромісної боротьби переможцями серед школярок стали дівчата з Красної. Поступившись краснянам, але давши гідний ,,бій'' устьчорнянкам,  почесне друге місце посіли школярки з Дубового. Третє місце у волейболісток з Усть-Чорної.
Не менш цікавою була боротьба серед хлопців. Перше місце виборола команда з Усть-Чорної. Друге - за волейболістами з Красної,  третє -у школярів з Дубового.
Цього року значно зріс рівень майстерності юних волейболістів, кращими з них стали:  Діана Арович та  Йоган Колчар з Усть-Чорної, Михайлина Сойма та Іван Цубера з Красної, Валерія Чендей та Михайло Аннишинець з Дубового.  
Команди-призери отримали кубки, дипломи, волейбольні м'ячі, а кращі гравці - цінні подарунки. Це спортивне свято проводиться вже вдруге за сприяння  депутата Тячівської районної ради Василя Каганця (ВО,, Батьківщина''). У організації турніру посприяли Краснянский сільський голова М.М.Носа, дирекція Краснянської ЗОШІ-ІІІ ст., вчителі фізичного виховання - Й.С.Трайтлі, І.І.Сойма, Я.І.Шеверя, Ю.Ю.Шкиндя, Р.М.Леспух, В.І.Вінд та І.І.Меклеш.


Марія НОСА, сільський голова с. Красна.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.