Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Розпочато капремонт спортзали у Дубівському ДНЗ №2

Розпочато капремонт спортзали у Дубівському ДНЗ №2

05 гру 2018, 10:32    redaktor
0 коментарів    440 переглядів
Вже невдовзі вихованці Дубівського ДНЗ №2 матимуть сучасний та комфортний спортивний зал для заняття фізичною культурою.
Як розповідає завідувач Любов Цубера, у закладі, де у 9 основних та 2 короткотривалих групах виховується 230 дітлахів, досі не було приміщення для заняття спортом. І доводилося виховні години з фізичної культури вихователям з дітьми проводити у літню пору року на подвір’ї, а зимою – у групах. Однак все зміниться, як тільки у закладі запрацює спортивний зал. 
  • Заняття з фізичної культури – це невід’ємна складова повноцінного розвитку дітей, тому так важливо, аби вони проводилися у комфортних умовах з максимальним залученням спортивного інвентарю. А це можливо тільки у спеціально обладнаних спортивних залах, - зазначає Любов Михайлівна.
Приміщення під спортзал у закладі є, однак воно потребує капремонту. Вирішити це питання взялася місцева влада за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, який посприяв у виділенні коштів з Фонду регіонального розвитку на капремонт спортивної зали у садочку. Наразі частина коштів вже надійшла. Також проект співфінансуватиметься й з місцевого бюджету.
Тож ремонтні роботи у Дубівському ДНЗ №2 вже розпочато, зокрема, замінено старі вікна на нові, енергозберігаючі. Проводить їх фірма «КІК» (директор Денис Каганець).

Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.