Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Із засідання сесії селищної ради: внесено зміни до місцевого бюджету, капремонт спорзали ДНЗ №2 та підготовка приміщення під ЦНАП

Із засідання сесії селищної ради: внесено зміни до місцевого бюджету, капремонт спорзали ДНЗ №2 та підготовка приміщення під ЦНАП

03 гру 2018, 13:28    redaktor
0 коментарів    655 переглядів

У п’ятницю, 30 листопада, відбулося перше пленарне засідання двадцять другої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Вів зібрання селищний голова Василь Носа. У залі зареєструвалося 14 депутатів. 
Найперше, селищний голова та депутати привітали колег-іменинників. Відтак, перейшли до розгляду питань порядку денного.
З інформацією про внесення змін до місцевого бюджету на 2018 рік виступила головний бухгалтер Ганна Маркусь. Як повідомила Ганна Миколаївна, рішенням п’ятнадцятої сесії районної ради було виділено дотацію до селищного бюджету у сумі 522 тис. грн. Однак цієї суми недостатньо для виплати заробітної плати працівникам дошкільної освіти та культури. Тож вона запропонувала збільшити плановий обсяг доходів загального фонду селищного бюджету ще за рахунок перевиконання дохідної частини селищного бюджету на 400 тис. грн. (єдиний податок з фізичних осіб за грудень). Відтак, значну частину коштів депутати спрямували на заробітну плату працівникам дошкільної освіти, будинку культури, апарату селищної ради та на придбання вугілля для дошкільних закладів. Решту суми розподілили так: 33 тис. грн. виділено на проведення робіт з благоустрою комунальної вулиці Забереж (ремонтні роботи вже проведено), 35 тис. грн. спрямовано на оплату послуг з прибирання території селища, з них 15 тис. грн. – ВУЖКГ за прибирання вулиць від сміття, а 20 тис. грн. – на прибирання вулиць від снігу  у зимовий період. Ще 25 тис. грн. виділено підприємству з водопостачання та Дубівському ВУЖКГ на погашення заборгованості за електроенергію. Також з селищного бюджету виділено 3,1 тис. грн. для співфінансування капремонту спортзали у Дубівському ДНЗ №2. 
Відтак, депутати розглянули та затвердили рішення постійної депутатської комісії з питань бюджету, управління майном щодо внесення змін до місцевого бюджету селищної ради на 2018 рік. Цим рішенням вони  збільшили обсяг  доходів загального фонду селищного бюджету за рахунок субвенції з держбюджету у сумі 310 тис. грн.. й передали ці кошти з загального фонду селищної бюджету до спецфонду на проведення  капремонту приміщення Дубівського ДНЗ №2 (спортзали). 
На сесії було також затверджено план діяльності Дубівської селищної ради з питань регуляторної політики на 2019 рік, встановлено ставку туристичного збору на території селищної ради на 2019 рік у розмірі 1 відсоток до бази справляння. Разом з тим, депутати вирішили звернутися з листом до власників туристичних комплексів та готелів з проханням надати інформацію про кількість туристів, що скористалися їх послугами у минулому році. Адже, як повідомив селищний голова Василь Носа, впродовж останніх років до селищного бюджету не було надходжень з туристичного збору.  
Депутати також затвердили види громадських робіт, які будуть проводитися у 2019 році на території селищної ради  за рахунок коштів бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їх організацію. 


Розглядаючи питання «Різне», сесія виділила 33 тис. грн. з селищного бюджету на 2018 рік для виготовлення кошторисної документації з капітального ремонту частини приміщення будинку культури для ЦНАПу та проведення її експертизи за рахунок місцевого бюджету. Також вирішили при формуванні бюджету на 2019 рік передбачити кошти у сумі 300 тис. грн. на проведення ремонтних робіт приміщення Центру. Однак Василь Михайлович зауважив, що у наступному році передбачається реалізувати ще одного проект з реконструкції площі перед будинком культури, відповідно до якого буде встановлено пандуси на під’їзді й до приміщення майбутнього ЦНАПу.  А це, у свою чергу, може допомогти й у реалізації проекту ЦНАП.  
А ось наступне питання порядку денного про надання статусу мешканця гірського населеного пункту залишилось не вирішеним. Всі депутати утрималися від голосування.
Наприкінці народні обранці розглянули земельні питання. 
Наступне пленарне засідання депутати запланували провести 17 грудня. 
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.