Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому молоді батьки вже отримали бебі-бокси для своїх малюків

У Дубовому молоді батьки вже отримали бебі-бокси для своїх малюків

19 лис 2018, 14:45    redaktor
0 коментарів    2 745 переглядів

Спеціальний дитячий набір «пакунок малюка» почали видавати молодим батькам й у Дубовому. Один з таких пакунків був вручений у пологовому відділенні КЗ «Дубівська РЛ №2» мамі новонародженого хлопчика - Ганні Соймі з Дубового. Жінка народила дитину 14 листопада, а вже 16 листопада їй офіційно вручили подарунок в.о.головного лікаря Ігор Білега, головна медсестра лікарні Февронія Декет, лікар акушер-гінеколог Наталія Долгіна, дитячий лікар Василина Руснак. Прийшли до відділення й старші брати новонародженого.
Це вже другий бебі-бокс, який було вручено у пологовому відділенні лікарні батькам новонародженої дитини. Перший такий подарунок отримала ще 13 листопада  дубівчанка Марія Вороніна для свого синочка, який народився 10 листопада.
Такі набори в Україні видаються сім'ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. 
Спеціальна постанова Кабінету Міністрів визначає деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п'яти тисяч гривень. Набір складається з 25 речей для новонароджених дітей. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, у пакунку вміщено інформаційний буклет, який допоможе батькам в питаннях кращого догляду за дитиною. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43×70×27 см з додатково укріпленим дном.
«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою і видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Як зазначає Ганна Сойма, бебі-бокс – це доволі суттєва та дуже необхідна допомога у перші дні турботи за новонародженим синочком.


Поділитися:

Читайте також
30 лип 2019, 10:08
Вже кілька тижнів у високогір’ях Тячівщини триває сезон збору яфин. Здійснюють його переважно мешканці гірських сіл. Для них це...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.