Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Перейменують центральну вулицю селища та відремонтують комунальну дорогу, - ці та інші рішення прийнято на сесії селищної ради

Перейменують центральну вулицю селища та відремонтують комунальну дорогу, - ці та інші рішення прийнято на сесії селищної ради

31 жов 2018, 13:01    redaktor
0 коментарів    687 переглядів
Вчора, 30 жовтня, відбулося засідання чергової ХХІ сесії VІІ-го скликання Дубівської селищної ради. У залі були присутні 19 депутатів. 
Розпочав засідання селищний голова Василь Носа, ознайомивши присутніх з порядком денним. 
З першого питання щодо внесення змін до бюджету доповіла головний бухгалтер Ганна Маркусь. Вона запропонувала збільшити обсяг доходів загального фонду селищного бюджету на 116 тис. 200 грн. Джерела надходжень - збір за спеціальне використання лісових ресурсів (20 тис. 500 грн.) та єдиний податок з фізичних осіб (95 тис.700 грн.). Ці кошти депутати вирішили спрямувати на заробітну плату працівникам будинку культури, на придбання комп’ютерної техніки для КЗ «Дубівська РЛ №2» та Дубівського відділення поліції. Також вирішено збільшити видатки на підтримку спорту, зокрема, для придбання спортивної форми для футбольної команди.
Обговорили народні обранці й питання про відзначення дня пам’яті Дмитра Подольського та вирішено: 11 жовтня встановити на території селищної ради Днем пам’яті Дмитра Подольського і щорічно у навчальних закладах та у всіх установах селища проводити з цієї нагоди тематичні заходи. Запропонували депутати також звернутися до районної ради з пропозицією портрет Дмитра Подольського розмістити поряд з іншими видатними земляками на дошці шани, що знаходиться у приміщенні районної ради. Разом з тим, присутні звернули увагу на необхідності облагородити територію парка поблизу встановленого пам’ятника Д.Д.Подольському. 
Продовженням теми вшанування пам’яті про видатного дубівчанина стало питання про перейменування вулиці. Так, депутати зійшлись на думці, що доречнішим буде назвати іменем Дмитра Подольського центральну вулицю селища. Тож вирішено перейменувати вулицю Юрія Гагаріна на вулицю Дмитра Подольського, без зміни нумерації будинків. 
Надали депутати й дозвіл КЗ «Дубівська РЛ №2» на передачу в оренду вбудованого приміщення поліклініки. Обговорили на засіданні й питання про проведення та організацію призову громадян на строкову військову службу. 
Як інформувала секретар селищної ради Василина Руснак, у жовтні-листопаді проходить призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнюється 20 років та осіб, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову та строкову військову службу. Відтак, прийнято рішення рекомендувати інспекторам ВОСу підготувати належним чином документацію для проходження призовників районної призовної медкомісії та забезпечити явку призовників на цю комісію.
Також депутати проголосували за затвердження кошторисного розрахунку на благоустрій цвинтарів у сумі 59,880 тис. грн..
Розглянули на сесії й звернення від громадян. Як інформувала секретар селищної ради Василина Руснак, найбільше звернень стосується нарікань на незадовільний та аварійний стан комунальних вулиць. Так, надійшли депутатські звернення з проханням відремонтувати комунальні вулиці: Левадянську, Забереж, Мадара, Горького та Набережну, де також необхідно провести вуличне освітлення. 
Після обговорення питання стану комунальних вулиць депутати вирішили, що найперше буде відремонтовано вулицю Левадянську. Там ближчим часом грейдером вирівняють дорожню поверхню та підсиплють гравієм чи щебенем. 
Розглянули депутати й звернення від ДНЗ №2 та КЗ «Дубівська РЛ №2» щодо виділяння коштів на придбання комп’ютерної техніки, а також звернення від начальника водоканалу І.І.Савули щодо виділення коштів на придбання забірних насосів та для зведення паркану навколо водозабірних споруд, аби захистити їх від забруднення. Однак, аби задовольнити ці прохання, у селищному бюджеті коштів не вистачає. 
Відтак, депутати перейшли до розгляду земельних питань. 
Л.БІЛАК.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.