Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Американські велотуристи відвідали Дубове

Американські велотуристи відвідали Дубове

22 жов 2018, 10:48    redaktor
0 коментарів    486 переглядів


Вчора двоє американців – Росс та Пакстон Хоуберг, здійснюючи велотур Закарпаттям, відвідали селище Дубове. Туристи з міста Сент-Луїс, штату Міссурі. Зовсім випадково у селищі їх зустрів дубівчанин Юрій Ціпіньо. Він поспілкувався з туристами та здійснив для них екскурсію населеним пунктом. 

Як зазначає Юрій Ціпіньо, іноземці почали подорож на велосипедах ще у січні та проїхали близько 10 000 км шляху. Після недовгого перебування в Україні, їх маршрут пролягатиме до Румунії. 

Як йдеться у блозі американців, де вони записують враження від відвідин різних країн, подорожують вони вже більше 9 місяців. Спочатку мандрували американськими містечками, а згодом – Європою. За цей час Росс та Пакстон відвідали Аргентину, Чилі, Болівію, Бельгію, Німеччину, Нідерланди, Данію, Норвегію, Швецію, Литву таПольщу. А всередині жовтня приїхали до України. Як зазначають туристи у своєму блозі, вони не планували подорожувати Україною, однак у зв’язку з тим, що днями вийшов термін перебування (90 днів) у країнах Європи за шенгенвізою, то змушені були певний період побути за межами Шенгенської зони. Тому вдалися до нового планування маршруту: з  Польщі поїхали до України.  

Про свої перші враження від нашої країни американці пишуть: «Велосипедний простір в Україні став холодніший, а дороги стали набагато гірші.» Однак гостинність українців та мальовничі краєвиди припали до душі іноземцям. 

Найперше, туристи познайомилися зі Львовом, там спробували неповторну львівську каву та шоколад. А також спостерігали за парадом української військової техніки, що проходив 14 жовтня у центрі Львова. 

Зі столиці Галичини американці на своїх велосипедах здійснили поїздку до Закарпаття. У своєму блозі за 20 жовтня вони пишуть про поїздку до Синевирського озера (с. Синевирська Поляна). Приємно вразила туристів привітність закарпатців та природа. «Ми відвідали озеро Синевир, знамените українське озеро, що є одним з 7 чудес України. Чесно кажучи, ми були вражені побаченим, подорож й околиці були також прекрасні, і ми дуже раді, що здійснили поїздку, » - пишуть Росс і Пакстон Хоуберг.

Також їх потішило те, що для туристів у Карпатах передбачаються безкоштовні місця для кемпінгу, де вони розбивали свій табір на ночівлю. Відмічають у блозі американці й те, що Україна має найнижчий середній дохід у Європі. Однак поряд з цим, вони тішаться, що за 1-2 долари тут можна дозволити собі теплий обід. Також дешевше, ніж у інших країнах, в Україні можна придбати сувеніри. 

З Міжгірщини маршрут мандрівників проліг до Дубового. Тут вони відвідали околиці селища та побували у форелевому господарстві. Фото Юрія Ціпіня.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.