Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » У Дубовому відбувся міні-ярмарок вакансій

У Дубовому відбувся міні-ярмарок вакансій

20 вер 2018, 16:52    redaktor
0 коментарів    644 перегляда
20 вересня 2018 року фахівцями Тячівського РЦЗ в смт. Дубове на звернення роботодавця ТОВ «РОСС-Україна» було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій. На міні-ярмарок запросили 15 безробітних для укомплектування вакансій за посадами «швачка», «майстер виробництва».
ТОВ «РОСС-Україна» працює у с. Середнє Ужгородського району. Швейний цех у с. Нересниця було відкрито 2 роки тому. Підприємство займається пошивом жіночого верхнього одягу. Наразі у цеху працює 40 осіб. Вся готова продукція відправляється за кордон. 
Керівник підприємства Марія Паленчарова надала розширену інформацію про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт, продемонструвала готові швейні вироби, які випускає підприємство.
Відвідувачі міні-ярмарку отримали вичерпну інформацію про актуальні вакансії, ознайомилися з ситуацією на ринку праці, дізналися про вимоги роботодавця до майбутніх працівників та отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.
Всі присутні отримали флаєри з інформацією про підприємство. 3 особи пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем, повідомляє Тячівський районний центр зайнятості населення.
Поділитися:

Читайте також
07 лис 2018, 11:09
Селище Дубове подало свою заявку та пройшло перший етап відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.