Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Наші художниці беруть участь у чеському пленері "Градецький салон 2018"

Наші художниці беруть участь у чеському пленері "Градецький салон 2018"

06 вер 2018, 14:31    redaktor
0 коментарів    630 переглядів
Художниці й викладачки Дубівської ДШМ -  Надія Попович та Яна Магей представляють Тячівщину на пленері "Градецький салон 2018", що проходить у Чехії з нагоди Днів української культури.
Надія Попович закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім.Ерделі. Брала участь у  Всеукраїнській виставці в Києві «Малі міста України» , мала ряд виставок містами Закарпаття, дві виставки персональні. Є членом організації "Митці Тячівщини".
Яна Магей - наймолодша учасниця пленеру "Градецький салон 2018". У 2017 році отримала диплом спеціаліста, за освітою викладач, живописець. З цього ж року працює у Дубівській ДШМ, вчителем образотворчого мистецтва. 
Ще при навчанні брала участь у студентських виставках. Брала участь у обласних та районних виставках. У 2017 році мала можливість взяти участь у Всеукраїнській різдвяній виставці м. Київ. Цього року взяла участь у Всеукраїнській виставці до дня Незалежності України. Зараз є членом громадської організації « Митці Тячівщини». 
"Мої роботи швидше зосереджені на мальовничості, декоративності та насиченості кольорів," - говорить молода художниця.

Поділитися:

Читайте також
25 чер 2020, 18:56
Учора, 24 червня, через інтенсивний дощ у с. Вишній Дубовець річка Вишній Звур буквально за кілька хвилин стала повноводною та...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.