Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мирослава Грежинець: «Робота з дітьми ефективна тоді, коли є відданість праці й любов до дітей»

Мирослава Грежинець: «Робота з дітьми ефективна тоді, коли є відданість праці й любов до дітей»

03 лип 2018, 16:50    redaktor
0 коментарів    1 077 переглядів
Інспектор ювенальної превенції Дубівського відділення поліції Мирослава Грежинець вважає, що профілактична робота з дітьми є одним із найважливіших аспектів роботи поліції.Поліцейська повністю присвячує себе улюбленій справі й намагається знаходити нові й цікаві форми навчання як для дошкільнят, так і для учнів молодших класів
Уміння знаходити спільну мову з підлітками, а особливо з дітьми, які потрапили в тяжкі життєві обставини, потребує справжньої майстерності та завзяття. Саме такими якостями володіє старший інспектор ювенальної превенції Дубівського відділення поліції Мирослава Грежинець.
Її відданість роботі та любов до дітей дає свій позитивний результат. Адже з кожного навчального закладу на території обслуговування постійно надходять запрошення для проведення повторних лекцій, бесід з учнями та вихованцями. 
Аби попередити злочинність серед неповнолітніх та виховати законослухняних громадян інспектор постійно дбає про правове виховання школярів: проводить виховні години, вікторини та конкурси.
Крім того Мирослава Грежинець бере участь в організації спортивного дозвілля школярів району. Інспектор організувала міський турнір з футзалу, команда-переможець якого зайняла 4-місце на обласних змаганнях.
Особливу увагу приділяє інспектор ювенальної превенції, діткам з вадами психологічного та фізичного здоров’я. Лейтенант поліції зазначає: «Увага та спілкування необхідні всіх дітям, але деякі потребують особливого підходу та тепла, тому ми, дорослі, повинні приділяти їм більше часу».
Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.