Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Мовний табір у Дубівській школі: учні вдосконалювали знання з англійської мови

Мовний табір у Дубівській школі: учні вдосконалювали знання з англійської мови

18 чер 2018, 09:33    redaktor
0 коментарів    1 036 переглядів


Впродовж двох тижнів на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. діяв мовний табір з денним перебуванням під назвою «Я у світі англійської мови». Основна мета педагогів – поглибити знання з іноземної мови школярів та навчити їх використовувати її у повсякденному житті. Студіювали англійську мову у двох групах: в одній вдосконалювали знання 22 п’ятикласників, у іншій –  15 учнів 8 класів.

А допомагали дітям поринути у світ англійської мови  вчитель й керівник табору Мар’яна Юріївна Ціпіньо, вчителі Я. В.  Куцин, А. В. Савула та Н.І. Бережник, М. В. Носа. Також у навчально-виховному процесі брали участь  практиканти, студенти Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету  Іванна Леспух, Неля Чендей та студентка Дрогобицького педагогічного університету Мирослава Цубера.  

Керівник табору Мар’яна Юріївна, яка працювала з п’ятикласниками, розповідає, що  основна частина занять була спрямована на вдосконалення навичок говоріння англійською учнями, розширення їх лексичного запасу. Застосовувала педагог під час викладу матеріалу методики з програми «Нова Українська школа», зокрема, вчила діток працювати як у групах, так й у парах. Всі заняття проводилися у невимушеній.обстановці. А завдяки тому, що діти навчалися, граючись, засвоювали матеріал набагато ефективніше. Мар’яна Ціпіньо підбирала для кожного заняття теми, зважаючи на досвід роботи у мовних таборів за минулі роки, а також користуючись навчальною програмою. Тож юні поліглоти практикувалися бесідувати на теми «Здоровий спосіб життя», «Їжа», «Я і природа» та інші.  

Для роз’яснення уроків педагоги використовували чимало підручних матеріалів: різних вирізок з газет та журналів, тематичних роздруківок, рукодільних аксесуарів та інше. Допомагали їх виготовляти учням педагоги та практиканти. Також вчителі щодня готували  для школярів різноманітні квести, вікторини, цікаві ігри та конкурси. А заохочували юнь до вивчення англійської мови не оцінками, а наліпками-смайликами. Заняття тривали дві години, однак зовсім не втомлювали школярів, а навпаки – розвеселяли та стимулювали до пізнання нового.

Насичені, але цікаві два тижні мовного табору завершилися у четвер. Участь в заключному етапі навчання взяли педагоги та керівництво школи. Директор закладу Йосип Гарга вручив учням сертифікати про закінчення мовного табору. Також Мар’яна Ціпіньо продемонструвала учасникам дійства слайт-шоу про проведену роботу зі школярами.Поділитися:

Читайте також
05 вер 2019, 10:49
Щоосені, прибираючи біля своїх будинків листя, суху траву та бадилля, люди їх підпалюють. Дим, який виділяється під час горіння,...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.