Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Юридична консультація: як переоформити житлові субсидії

Юридична консультація: як переоформити житлові субсидії

07 чер 2018, 09:54    redaktor
0 коментарів    609 переглядів

Більше 1 тисячі громадян звернулися за правовими консультаціями до Дубівського бюро правової допомоги з початку його функціонування (з вересня 2016 р.). Багатьом із них було надано безкоштовного адвоката та захист їх інтересів у суді. Найбільш актуальними проблемами нашого краю, що турбують громадян залишаються земельні, спадкові та соціальні  питання. Працівники бюро намагаються максимально допомогти громадянам у вирішенні їх питань та надати вичерпну консультацію.

Наразі доволі актуальним є питання переоформлення житлових субсидій, адже з 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлових субсидій. Відтак, деяким категоріям населенням доведеться подати документи на їх переоформлення. 

Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Преважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

Повторно – заяву і декларацію – потрібно буде подати: орендарям житла, внутрішньопереміщеним особам, тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб, тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати, тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року, тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018 року.

За більш детальним роз’ясненням звертайтеся до бюро правової допомоги за адресами: Дубівське бюро правової допомоги: смт.Дубове, вул.Гагаріна, 1, тел.: 0313-47-20-32;
Тячівське бюро правової допомоги: м.Тячів, вул.Незалежності, 30, тел.: 0313-43-24-03;


Ангеліна Банк, начальник Дубівського бюро правової допомоги.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.