Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Природолюби Дубового випустили у дику природу фазанів

Природолюби Дубового випустили у дику природу фазанів

15 вер 2021, 11:42    redaktor
0 коментарів    768 переглядів

Днями фазанів, які  виростив вдома природолюб з Дубового, випустили у дику природу. Як розповідає дубівчанин, він разом з родиною придбав тогоріч кілька дорослих птах і розпочав їх розводити. 
  • На жаль, розводити у неволі диких птахів доволі складно, бо ж  не   всі пташенята виживають. Так, у нас залишилися живими з усього виводку тільки кілька молодих особин. Коли вони підросли, ми їх разом з дорослими фазанами випустили на волю, - каже чоловік.
Подібні заходи з розведення та збільшення популяції фазанів у Дубівській громаді проводять також мисливці та інші природолюби. Тиждень тому вони випустили на волю на околицях Дубового понад десять птахів. 
Дубівчани зазначають, що збільшення популяції фазанів у нашій місцевості є корисною справою, адже ці птахи знищують комах-шкідників сільськогосподарських рослин, їдять різних безхребетних і саранових.
На жаль, не всі люди розуміють, що цю корисну птаху треба берегти. Нерідко браконьєри здійснюють полювання на фазанів та знищують їх популяцію. Ця проблема актуальна й для Дубового. Тож місцеві природолюби закликають громадян берегти природу. 

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.