Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Першокласники шкіл Дубівської громади отримали у подарунок рюкзаки 

Першокласники шкіл Дубівської громади отримали у подарунок рюкзаки 

11 сер 2021, 20:11    redaktor
0 коментарів    2 049 переглядів
Сьогодні у Дубівській громаді відбулася  акцію до Дня знань, яка проводиться вже в одинадцяте у районі з ініціативи та за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. 
Так, ранці  з усім потрібним шкільним приладдям вручено 283 майбутнім першокласникам  Дубівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., Краснянського ЗЗСО І-ІІІ ст., Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст, Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст №1, Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст №2. Вітали діток зі святом та вручали подарунки помічник народного депутата Михайло Штефко та керівництво громади – селищний голова Денис Каганець, перший заступник селищного голови Роман Поліщук та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ярослав Івачевський, а також Михайло Балабан, Іван Сойма, Сергій Куцин, Іван Шкиндя.

Яскраві рюкзаки наповнені першим необхідним шкільним знаряддям – це неабияка підтримка родинам, де є маленькі діти. Тож батьки першокласникам щиро радіють, що мають змогу отримати таку допомогу, бо ж нині зібрати дитину до школи задоволення не з дешевих.


Поділитися:

Читайте також
31 жов 2018, 08:33
У змаганнях Закарпатської області серед дівчат вихованки Тячівського району у цьому році вже вдруге стали переможницями. 26...
Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.