Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Дубівські школярі взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей у лісі – 2021»

Дубівські школярі взяли участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей у лісі – 2021»

19 кві 2021, 09:37    redaktor
0 коментарів    5 342 перегляда
Уже традиційно в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Тячівське лісове господарство» проводиться комплекс заходів.
Цього року лісівники оголосили конкурс «Охорона праці очима дітей у лісі – 2021». 
Участь у конкурсі взяли школярі з Вишоватого, Підплеші, Дубового та Лопухова. Дубівську громаду представляли учні Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст №1. Серед учасників були: семикласники Дарія Сухітра, Дарина Марічак, Андрій Піцур, які представили роботи, розповідали вірші та оповіді. Тематичні малюнки представили шестикласники Юлія Канюка, Олександр Галац, учениця 7 класу Анастасія Сойма, дев’ятикласниця Дар’я  Цубера та п’ятикласники Емілія Чуйко, Павла Цубера, а також де'вятикласник Михайло Бердар. 
Крім того, лісівники ознайомили конкурсантів з основами безпечної роботи в лісі та наголосили кожному присутньому, що злагоджена робота підприємства або установи починається із дотримання усіх необхідних вимог безпеки.
Особливо важливо дотримуватись правил пожежної безпеки в лісовому господарстві. Про це розповіли малечі директор Тячівського лісгоспу Наталія Катреняк, головний державний інспектор з охорони праці Управління Держпраці у Закарпатській області Розалія Федоришин та інженер з охорони праці держлісгоспу Дмитро Варга. 
Опісля підбито підсумки на кращий малюнок та нагороджено учнів грамотами та цінними подарунками. А кращі малюнки буде представлено на обласному конкурсі. 
Діти щиро вдячні лісівникам за цікавий та пізнавальний захід.

Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.