Дубове C
Останні новини
Пошук
Дубове
» » Сміття і дощ - основні причини розмиття дороги у Дубовому

Сміття і дощ - основні причини розмиття дороги у Дубовому

08 лют 2021, 08:56    redaktor
0 коментарів    1 355 переглядів
Як вже повідомляли, 4 лютого у Дубовому гірський потічок вийшов з берегів та зруйнував частину вулиці І.Чендея. Місцеві мешканці надіслали до нашої редакції світлини з місця стихії, а також розповіли про причини розливу річечки. 
У верхній частині вулиці І.Чендея, де бере початок гірський потічок, недобросовісні дубівчани створили стихійне сміттєзвалище. Місцеві мешканці кажуть, що  скидають туди побутові відходи, поламану техніку та різний непотріб не тільки жителі цієї вулиці, але і сусідніх, зокрема, вул. Борканюка. За кілька років такої  діяльності на прибережжі річечки утворилися великі купи сміття. Тож після інтенсивних дощів, що пройшли у ніч з 3 на 4 лютого, рівень води у потічку піднявся й поніс течією увесь викинутий непотріб разом з камінням, через це під одним з містків утворився затор, а потічок, не маючи проходу, розлився на дорогу та підтопив дворогосподарства та підвальні приміщення будинків. Стрімкі потоки зруйнували майже 100 метрів дорожньої поверхні вулиці І.Чендея. Наразі проведено огляд наслідків стихії і визначено, що для відновлення дороги знадобиться 30-40 вантажних автівок гравію. 
Як зауважують дубівчани, основною причиною підняття рівня води у потічку були інтенсивні опади та танення снігу, однак таких плачевних наслідків можна було уникнути, якщо б люди були більш свідомі своїх дій та не забруднювали струмок. 


Поділитися:

Коментарі
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.